TJ Jablonné nad Orlicí - Novinky: 05.11 Jablonné 8:0 Semanín (6:0)

05.11 Jablonné 8:0 Semanín (6:0)
napsal:admin
Góly
3",14",21",23" a 32" Kyllar,22" Trejtnar,56" Chuluuntsetseg,62" Pišťáček

Rozhodčí: Karlík

Diváků: 20

Průběh:
V posledním utkání podzimní části sezony jsme na domácím hřišti přivítali celek Semanína.Skore se měnilo už ve 3",když Kyllar prostřelil hradbu těl.Stejný hráč završil hattrick do 21".Poté se proměnil v nahrávače,když vybídl ke skorování Trejtnara,který se trefil přesně.Byli jsme lepším týmem,šance přicházely a víceméně se dařilo je proměňovat.Ještě do poločasu Kyllar přidal další dvě trefy a skore se uzavřelo na 6:0.Do druhé půle jsme pozměnili sestavu,někteří hráči si vyzkoušeli jiné posty.Co se týče ofenzivy to byl ale spíše krok zpět.Nedařilo se vytvořit si takové střelecké pozice,aby bylo zakončení přesnější.A když už šance byla,míč skončil v náručí brankáře po střele doprostřed branky.Kyllar s Kolesnykem si pozice prohodili a bylo to znát.V 62" Kolesnyk vysunul Daavu,který protrhl střeleckou smůlu-7:0.Do konce utkání padla ještě jedna branka,Kyllar vybídl Pišťáčka,který zachoval v koncovce klis a křížnou střelou uzavřel na 8:0.

Sestava

Hebr(Pospíšil) - Baláš, Kolesnyk,Kopecký - Trejtnar, Kyllar, Pišťáček - Chuluuntsetseg,Moravec(Beneš,Lesák,Petrjánoš)

Zpracoval: Martin Štusák

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Následující zápasy
SampLanškroun B-Jablonné
Muži
19.08.17:00
SampPardubičky-Jablonné
Dorost
18.08.10:15
SampJablonné-Sloupnice
Starší žáci
09.09.09:00
SampDlouhonovice-Jablonné-
Mladší žáci
09.09. 10.00
Sampsezona ukončena
Starší přípravka
xx.xx. yy:yy
Sampsezona ukončena
Mladší přípravka
xx.xx. yy:yy
V měsíci SRPEN slaví narozeniny
Blahopřejeme!

Radek Černohorský
Matěj Černohous
Jan Pospíšil
Marek Tlachač
Jan Uher
Vojtěch Žofka
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Semanín 3
2. FC Jiskra 3
3. Libchavy 3
4. D.Újezd,,B" 3
5. Pomezí 3
6. Tatenice 3
7. Sloupnice 2
8. Lanškroun,,B" 1
9. Jablonné 0
10. Řetová 0
11. Žichlínek 0
12. M.Třebová,,B" 0
13. Opatovec 0
14. Janov 11
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Choceň 3
2. Prosetín 3
3. Libchavy 3
4. Lanškroun 3
5. M.Třebová 3
6. Slatiňany 3
7. Letohrad 3
8. Jablonné 0
9. Hlinsko 0
10. Pardubičky 0
11. Litomyšl 0
12. Holice 0
13. Přelouč 0
14. Polička 0