Kategorie novinek
Dorost - 2017/2018

Kategorie: Dorost - 2017/2018
Počet položek: 25
· 15.06 Jablonné 7:3 Žichlínek(5:1)
· 10.06 Vraclav 1:3 Jablonné(1:1)
· 27.05 Jablonné 7:3 Tatenice(3:3)
· 20.05 FC JIskra 3:2pk Jablonné(2:0)-kont.0:3
· 13.05 Jablonné 2:1 Borová(2:0)
· 08.05 D.Újezd 1:2 pk Jablonné(0:0)
· 05.05 Žichlínek 0:4 Jablonné(0:0)
· 01.05 Jablonné 6:2 D.Újezd(4:0)
· 29.04 Jablonné 7:1 Vraclav(4:1)
· 21.04 Borová 2:4 Jablonné(2:2)
Ml. přípravka - 2017/2018

Kategorie: Ml. přípravka - 2017/2018
Počet položek: 15
· 27.05 turnaj v Žichlínku
· 19.05 turnaj v Dlouhonovicích
· 12.05 turnaj v Tatenicích
· 05.05 turnaj v Jablonném
· 28.04 turnaj v Rokytnici
· 21.04 turnaj v Rybníku
· 14.4. turnaj v Č.Vodě
· 02.12 Mikulášský turnaj
· 21.10 turnaj v Jablonném
· 14.10 turnaj v Rokytnici
Ml. žáci - 2017/2018

Kategorie: Ml. žáci - 2017/2018
Počet položek: 25
· 16.06 Jablonné 0:2 Tatenice(0:2)
· 09.06 Luková 2:1 Jablonné(1:1)
· 02.06 Jablonné 4:2 Sloupnice(3:1)
· 26.05 Lanškroun B 5:3 Jablonné(2:1)
· 22.05 FC Jiskra B 3:2 Jablonné(2:1)
· 19.05 Jablonné 3:2 Rudoltice(1:0)
· 06.05 Dlouhoňovice 0:12 Jablonné(0:4)
· 28.04 Jablonné 7:1 Boříkovice(2:1)
· 22.04 FC Jiskra 2008 A 6:2 Jablonné(4:1)
· 14.04 Jablonné 5:2 Brandýs(2:1)
Muži - 2017/2018

Kategorie: Muži - 2017/2018
Počet položek: 26
· 16.06 Jablonné 1:2 Lanškroun B(0:1)
· 10.06 M.Třebová B 0:3 Jablonné(0:2)
· 03.06 Jablonné 3:1 Tatenice(2:0)
· 27.05 Sloupnice 1:0 Jablonné(1:0)
· 20.05 Jablonné 3:4pk Libchavy(1:3)
· 12.05 Těchonín 0:4 Jablonné(0:1)
· 06.05 Jablonné 1:0 Řetová(1:0)
· 29.04 H.Újezd 0:4 Jablonné(0:0)
· 22.04 Ústí B 4:0 Jablonné(2:0)
· 15.04 Jablonné 4:2 D.Újezd,,B")2:2)
St. žáci - 2017/2018

Kategorie: St. žáci - 2017/2018
Počet položek: 23
· 16.06 Semanín 0:8 Jablonné(0:6)
· 14.06 Jablonné 3:0 Rudoltice(0:0)
· 03.06 Jablonné 10:0 Sruby(5:0)
· 27.05 Sloupnice 0:7 Jablonné(0:3)
· 20.05 Jablonné 11:0 Vraclav(6:0)
· 13.05 Jablonné 16:0 Semanín(8:0)
· 05.05 Rudoltice 0:1 Jablonné(0:0)
· 28.04 Sruby 1:2pk Jablonné(0:1)
· 22.04 Jablonné 8:0 Sloupnice(3:0)
· 15.04 Vraclav 0:8 Jablonné(0:4)
Dorost 2018/19

Kategorie: Dorost 2018/19
Počet položek: 29
· 15.06 Jablonné 6:3 Holice(1:2)
· 09.06 Hlinsko 0:3 Jablonné(0:1)
· 02.06 Jablonné 3:4pk Letohrad(3:1)
· 25.05 Libchavy 5:0 Jablonné(4:0)
· 18.05 Litomyšl 2:3 Jablonné(1:1)
· 12.05 Jablonné 1:2 Lanškroun(1:2)
· 04.05 Prosetín 6:2 Jablonné(4:1)
· 28.04 Jablonné 2:4 Polička(2:1)
· 20.04 M.Třebová 2: 3 p.k. Jablonné(2:0)
· 14.04 Jablonné 2:1 Choceň(1:0)
Muži 2018/19

Kategorie: Muži 2018/19
Počet položek: 28
· 15.06 Jablonné 5:2 Žichlínek(2:2)
· 02.06 Jablonné 4:1 Semanín(0:1)
· 25.05 Libchavy 1:4 Jablonné(1:2)
· 18.05 D.Újezd B 2:1pk Jablonné(0:1)
· 12.05 Jablonné 2:0 Sloupnice(1:0)
· 05.05 Pomezí 0:1 Jablonné(0:0)
· 28.04 Jablonné 1:3 FC Jiskra 2008(0:2)
· 20.04 M.Třebová,,B" 3:2p.k. Jablonné(0:1)
· 14.04 Jablonné 3:0 Řetová(1:0)
· 06.04 Opatovec 2:1 Jablonné(2:0)
st. žáci 2018/19

Kategorie: st. žáci 2018/19
Počet položek: 17
· 26.05 Luková 2:0 Jablonné(1:0)
· 19.05 Jablonné 0:3 Lanškroun(0:2)
· 11.05 Tatenice 0:4 Jablonné(0:3)
· 08.05 Jablonné 6:0 Semanín(2:0)
· 05.05 Jablonné 2:3 Vraclav(1:1)
· 27.04 Sruby 2:1 Jablonné(2:0)
· 14.04 Jablonné 3:0 Rudoltice(1:0)
· 07.04 Řetová 3:6 Jablonné(1:2)
· 03.11 Semanín 2:1 Jablonné(1:1)
· 21.10 Jablonné 3:0 Luková(1:0)
ml.žáci 2018/19

Kategorie: ml.žáci 2018/19
Počet položek: 17
· 15.06 Jablonné 9:0 Dlouhoňovice(5:0)
· 08.06 Jablonné 2:3 Tatenice(1:1)
· 02.06 Verměřovice 6:1 Jablonné(1:1)
· 26.05 Verměřovice 4:1 Jablonné(1:1)
· 18.05 Jablonné 3:2 Jehnědí(1:1)
· 11.05 Tatenice 4:1 Jablonné(2:0)
· 28.04 Rokytnice 4:2 Jablonné(0:2)
· 13.04 Jablonné 6:0 Rybník(2:0)
· 06.04 Jablonné 3:0 Dlouhoňovice(1:0)
· 02.02 FAJT CUP
přípravky 2018/19

Kategorie: přípravky 2018/19
Počet položek: 19
· 30.05 turnaj v Libchavách
· 25.05 turnaje v Jablonném a Semaníně
· 18.05 turnaje v Dlouhonovicích a Tatenicích
· 11.05 turnaje v Č.Vodě a Lukové
· 08.05 turnaj v Rybníku
· 05.05 turnaj v Č.Třebové
· 04.05 turnaj v Jablonném
· 27.04 turnaje v Jablonném a Rybníku
· 13.04 turnaj v D.Čermné
· 08.12 Memoriál Jana Vídenského
Přípravky 19/20

Kategorie: Přípravky 19/20
Počet položek: 10
· 30.05 turnaj v Jablonném
· 25.01 Memoriál j.Vídenského
· 08.12 Mikulášský turnaj
· 26.10 turnaj v Žichlínku
· 13.10 turnaj v Rybníku
· 05.10 turnaj v Jablonném
· 28.09 turnaj v D.Čermné
· 21.09 turnaj v Jablonném
· 14.09 turnaj v Libchavách
· 10.07 předsezonní info
st.žáci 19/20

Kategorie: st.žáci 19/20
Počet položek: 9
· 02.11 Rudoltice 5:1 Jablonné(4:0)
· 26.10 Tatenice 0:4 Jablonné(0:4)
· 13.10 Řetová 2:0 Jablonné(1:0)
· 06.10 Luková 2:4 Jablonné(1:0)
· 29.09 Jablonné 6:5pk Rudoltice(3:0)
· 25.09 Jablonné 5:0 Luková(2:0)
· 22.09 Jablonné 2:3pk Tatenice(1:1)
· 08.09 Jablonné 3:1 Řetová(0:1)
· 10.07 předsezonní info
ml.žáci 19/20

Kategorie: ml.žáci 19/20
Počet položek: 10
· 18.01 FAJT Cup
· 03.11 Dlouhonovice 1:0 Jablonné(1:0)
· 26.10 Jablonné 11:0 Sruby (4:0)
· 19.10 Žichlínek 2:1pk Jablonné(0:1)
· 12.10 Jablonné 15:1 Semanín(10:1)
· 05.10 Rybník 2:3pk Jablonné(2:1)
· 22.09 Tatenice 6:1 Jablonné(3:0)
· 14.09 Jablonné 4:1 D.Dobrouč(1:0)
· 07.09 Jablonné 7:2 Jehnědí(6:2)
· 10.07 předsezonní info
dorost 19/20

Kategorie: dorost 19/20
Počet položek: 19
· 07.03. Prosetín 4:1 Jablonné(2:0)
· 16.11 Slatinany 2:1pk Jablonné(0:1)
· 09.11 Jablonné 2:1 Litomyšl(2:0)
· 03.11 Polička 1:2 Jablonné(1:1)
· 27.10 Jablonné 1:2 Hlinsko(0:1)
· 19.10 Přelouč 5:0 Jablonné(1:0)
· 13.10 Jablonné 5:6 pk M.Třebová(2:2)
· 05.10 Pardubičky 3:0 Jablonné(0:0)
· 29.09 Jablonné 3:4pk Ústí( 0:2)
· 21.09 Letohrad 1:3 Jablonné(0:2)
Muži 19/20

Kategorie: Muži 19/20
Počet položek: 14
· 02.11 Opatovec 2:3 Jablonné(0:1)
· 27.10 Jablonné 4:2 Žichlínek(2:2)
· 19.10 Semanín 3:0 Jablonné(1:0)
· 13.10 Jablonné 4:1 Březová(3:1)
· 05.10 Lanškroun B 2:0 Jablonné(1:0)
· 29.09 Jablonné 0:1pk M.Třebová(0:0)
· 22.09 Letohrad B 2:1pk Jablonné(1:1)
· 15.09 Jablonné 5:4pk D.Újezd(1:2)
· 07.09 Sloupnice 4:0 Jablonné(3:0)
· 01.09 Jablonné 2:3p.k. Kunčina(1:1)
Následující zápasy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Muži
xx.xx.yy:yy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Dorost
xx.xx.yy:yy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Starší žáci
xx.xx.yy:yy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Mladší žáci
xx.xx. yy:.yy
Sampsezona ukončena
Starší přípravka
30.05. 14:00
Sampv sezoně nestartujíj
Mladší přípravka
xx.xx. yy:yy
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Č.Heřmanice 33
2. Letohrad,,B" 30
3. Kunčina 27
4. Libchavy 24
5. Jablonné 20
6. Sloupnice 20
7. Pomezí 17
8. Semanín 16
9. D.Újezd,,B" 16
10. Opatovec 15
11. Lanškroun,,B" 14
12. Březová 14
13. M.Třebová,,B" 12
14. Žichlínek 9
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Pardubičky 43
2. Č.Třebová 38
3. Letohrad 38
4. Chrudim,,B" 35
5. Lanškroun 34
6. Holice 32
7. Přelouč 32
8. Hlinsko 31
9. Choceň 28
10. M.Třebová 26
11. Libchavy 26
12. Jablonné 24
13. Slatinany 23
14. Ústí 21
15. Prosetín 20
16. Litomyšl 18
17. Polička 5
18. H.Městec 3