Kategorie novinek
Dorost - 2017/2018

Kategorie: Dorost - 2017/2018
Počet položek: 25
· 15.06 Jablonné 7:3 Žichlínek(5:1)
· 10.06 Vraclav 1:3 Jablonné(1:1)
· 27.05 Jablonné 7:3 Tatenice(3:3)
· 20.05 FC JIskra 3:2pk Jablonné(2:0)-kont.0:3
· 13.05 Jablonné 2:1 Borová(2:0)
· 08.05 D.Újezd 1:2 pk Jablonné(0:0)
· 05.05 Žichlínek 0:4 Jablonné(0:0)
· 01.05 Jablonné 6:2 D.Újezd(4:0)
· 29.04 Jablonné 7:1 Vraclav(4:1)
· 21.04 Borová 2:4 Jablonné(2:2)
Ml. přípravka - 2017/2018

Kategorie: Ml. přípravka - 2017/2018
Počet položek: 15
· 27.05 turnaj v Žichlínku
· 19.05 turnaj v Dlouhonovicích
· 12.05 turnaj v Tatenicích
· 05.05 turnaj v Jablonném
· 28.04 turnaj v Rokytnici
· 21.04 turnaj v Rybníku
· 14.4. turnaj v Č.Vodě
· 02.12 Mikulášský turnaj
· 21.10 turnaj v Jablonném
· 14.10 turnaj v Rokytnici
Ml. žáci - 2017/2018

Kategorie: Ml. žáci - 2017/2018
Počet položek: 25
· 16.06 Jablonné 0:2 Tatenice(0:2)
· 09.06 Luková 2:1 Jablonné(1:1)
· 02.06 Jablonné 4:2 Sloupnice(3:1)
· 26.05 Lanškroun B 5:3 Jablonné(2:1)
· 22.05 FC Jiskra B 3:2 Jablonné(2:1)
· 19.05 Jablonné 3:2 Rudoltice(1:0)
· 06.05 Dlouhoňovice 0:12 Jablonné(0:4)
· 28.04 Jablonné 7:1 Boříkovice(2:1)
· 22.04 FC Jiskra 2008 A 6:2 Jablonné(4:1)
· 14.04 Jablonné 5:2 Brandýs(2:1)
Muži - 2017/2018

Kategorie: Muži - 2017/2018
Počet položek: 26
· 16.06 Jablonné 1:2 Lanškroun B(0:1)
· 10.06 M.Třebová B 0:3 Jablonné(0:2)
· 03.06 Jablonné 3:1 Tatenice(2:0)
· 27.05 Sloupnice 1:0 Jablonné(1:0)
· 20.05 Jablonné 3:4pk Libchavy(1:3)
· 12.05 Těchonín 0:4 Jablonné(0:1)
· 06.05 Jablonné 1:0 Řetová(1:0)
· 29.04 H.Újezd 0:4 Jablonné(0:0)
· 22.04 Ústí B 4:0 Jablonné(2:0)
· 15.04 Jablonné 4:2 D.Újezd,,B")2:2)
St. přípravka - 2017/2018

Kategorie: St. přípravka - 2017/2018
Počet položek: 13
· 19.05 turnaj v Králíkách
· 13.05 turnaj v Lukové
· 05.05 turnaj v Jehnědí
· 28.04 turnaj v Tatenici
· 21.04 turnaj v Jablonném
· 14.4. turnaj v Lukové
· 16.12 Memoriál Jana Vídenského
· 21.10 turnaj v D.Čermné
· 15.10 turnaj v Králíkách
· 24.09 turnaj v D.Čermné
St. žáci - 2017/2018

Kategorie: St. žáci - 2017/2018
Počet položek: 23
· 16.06 Semanín 0:8 Jablonné(0:6)
· 14.06 Jablonné 3:0 Rudoltice(0:0)
· 03.06 Jablonné 10:0 Sruby(5:0)
· 27.05 Sloupnice 0:7 Jablonné(0:3)
· 20.05 Jablonné 11:0 Vraclav(6:0)
· 13.05 Jablonné 16:0 Semanín(8:0)
· 05.05 Rudoltice 0:1 Jablonné(0:0)
· 28.04 Sruby 1:2pk Jablonné(0:1)
· 22.04 Jablonné 8:0 Sloupnice(3:0)
· 15.04 Vraclav 0:8 Jablonné(0:4)
Dorost 2018/19

Kategorie: Dorost 2018/19
Počet položek: 29
· 15.06 Jablonné 6:3 Holice(1:2)
· 09.06 Hlinsko 0:3 Jablonné(0:1)
· 02.06 Jablonné 3:4pk Letohrad(3:1)
· 25.05 Libchavy 5:0 Jablonné(4:0)
· 18.05 Litomyšl 2:3 Jablonné(1:1)
· 12.05 Jablonné 1:2 Lanškroun(1:2)
· 04.05 Prosetín 6:2 Jablonné(4:1)
· 28.04 Jablonné 2:4 Polička(2:1)
· 20.04 M.Třebová 2: 3 p.k. Jablonné(2:0)
· 14.04 Jablonné 2:1 Choceň(1:0)
Muži 2018/19

Kategorie: Muži 2018/19
Počet položek: 28
· 15.06 Jablonné 5:2 Žichlínek(2:2)
· 02.06 Jablonné 4:1 Semanín(0:1)
· 25.05 Libchavy 1:4 Jablonné(1:2)
· 18.05 D.Újezd B 2:1pk Jablonné(0:1)
· 12.05 Jablonné 2:0 Sloupnice(1:0)
· 05.05 Pomezí 0:1 Jablonné(0:0)
· 28.04 Jablonné 1:3 FC Jiskra 2008(0:2)
· 20.04 M.Třebová,,B" 3:2p.k. Jablonné(0:1)
· 14.04 Jablonné 3:0 Řetová(1:0)
· 06.04 Opatovec 2:1 Jablonné(2:0)
st. žáci 2018/19

Kategorie: st. žáci 2018/19
Počet položek: 17
· 26.05 Luková 2:0 Jablonné(1:0)
· 19.05 Jablonné 0:3 Lanškroun(0:2)
· 11.05 Tatenice 0:4 Jablonné(0:3)
· 08.05 Jablonné 6:0 Semanín(2:0)
· 05.05 Jablonné 2:3 Vraclav(1:1)
· 27.04 Sruby 2:1 Jablonné(2:0)
· 14.04 Jablonné 3:0 Rudoltice(1:0)
· 07.04 Řetová 3:6 Jablonné(1:2)
· 03.11 Semanín 2:1 Jablonné(1:1)
· 21.10 Jablonné 3:0 Luková(1:0)
ml.žáci 2018/19

Kategorie: ml.žáci 2018/19
Počet položek: 17
· 15.06 Jablonné 9:0 Dlouhoňovice(5:0)
· 08.06 Jablonné 2:3 Tatenice(1:1)
· 02.06 Verměřovice 6:1 Jablonné(1:1)
· 26.05 Verměřovice 4:1 Jablonné(1:1)
· 18.05 Jablonné 3:2 Jehnědí(1:1)
· 11.05 Tatenice 4:1 Jablonné(2:0)
· 28.04 Rokytnice 4:2 Jablonné(0:2)
· 13.04 Jablonné 6:0 Rybník(2:0)
· 06.04 Jablonné 3:0 Dlouhoňovice(1:0)
· 02.02 FAJT CUP
přípravky 2018/19

Kategorie: přípravky 2018/19
Počet položek: 19
· 30.05 turnaj v Libchavách
· 25.05 turnaje v Jablonném a Semaníně
· 18.05 turnaje v Dlouhonovicích a Tatenicích
· 11.05 turnaje v Č.Vodě a Lukové
· 08.05 turnaj v Rybníku
· 05.05 turnaj v Č.Třebové
· 04.05 turnaj v Jablonném
· 27.04 turnaje v Jablonném a Rybníku
· 13.04 turnaj v D.Čermné
· 08.12 Memoriál Jana Vídenského
Následující zápasy
Sampsezona ukončena
Muži
15.06.17:00
Sampsezona ukončena
Dorost
15.06.14:30
Sampsezona ukončena
Starší žáci
15.06.11:45
Sampsezona ukončena-
Mladší žáci
15.06. 09:.00
Sampsezona ukončena
Starší přípravka
16.06. 13:00
Sampzakončení sezony
Mladší přípravka
23.06. 09:00
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Tatenice 67
2. FC Jiskra 54
3. Semanín 53
4. Jablonné 45
5. Lanškroun,,B" 41
6. Pomezí 40
7. M.Třebová,,B" 39
8. D.Újezd,,B" 37
9. Opatovec 35
10. Libchavy 34
11. Sloupnice 34
12. Žichlínek 30
13. Janov 26
14. Řetová 11
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Pardubičky 72
2. Letohrad 58/td>
3. Lanškroun 50
4. Libchavy 44
5. Choceň 44
6. Prosetín 42
7. Jablonné 38
8. Hlinsko 37
9. Přelouč 36
10. Litomyšl 34
11. M.Třebová 30
12. Holice 27
13. Slatiňany 20
14. Polička 14
„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich