Kategorie novinek
Ml. žáci - 2017/2018

Kategorie: Ml. žáci - 2017/2018
Počet položek: 25
· 16.06 Jablonné 0:2 Tatenice(0:2)
· 09.06 Luková 2:1 Jablonné(1:1)
· 02.06 Jablonné 4:2 Sloupnice(3:1)
· 26.05 Lanškroun B 5:3 Jablonné(2:1)
· 22.05 FC Jiskra B 3:2 Jablonné(2:1)
· 19.05 Jablonné 3:2 Rudoltice(1:0)
· 06.05 Dlouhoňovice 0:12 Jablonné(0:4)
· 28.04 Jablonné 7:1 Boříkovice(2:1)
· 22.04 FC Jiskra 2008 A 6:2 Jablonné(4:1)
· 14.04 Jablonné 5:2 Brandýs(2:1)
· 08.04 Verměřovice 0:2 Jablonné(0:1)
· FAJT CUP
· 04.11 Rudoltice 5:3 Jablonné(2:1)
· 21.10 Luková 5:0 Jablonné(2:0)
· 14.10 Jablonné 5:1 Tatenice(2:0)
· 07.10 FC JIskra 2008 B 5:2 Jablonné(2:0)
· 30.09 Jablonné 10:1 Dlouhoňovice(6:0)
· 28.09 FC Jiskra 2008,,A" 1:2 Jablonné(0:1)
· 24.09 Lanškroun B 4:7 Jablonné(2:3)
· 16.09 Jablonné 2:0 Řetová(0:0)
· 13.09 Jablonné 5:1 Boříkovice(5:0)
· 09.09 Verměřovice 0:3 Jablonné(0:0)
· 02.09 Jablonné 9:1 Č.Heřmanice(5:0)
· 26.08 Jablonné 10:0 Brandýs(4:0)
· Předsezonní info
· Ukázat všechny kategorie
Následující zápasy
SampJablonné-Pomezí
Muži
23.09.16:00
SampJablonné-Prosetín
Dorost
23.09.13:30
SampJablonné-Sruby
Starší žáci
23.09.09:00
SampJablonné-Rokytnice-
Mladší žáci
22.09. 14.00
Sampturnaj Dlouhonovicích
Starší přípravka
22.09. 09:00
Sampturnaj v Králíkách
Mladší přípravka
22.09. 09:00
V měsíci ZÁŘÍ slaví narozeniny
Blahopřejeme!

Filip Faltus
Josef Greguš
Daniel Horský
Ondřej Kubíček
Roman Ponocný
Jan Schwarz
Marcel Tomek
Tereza Vaníčková
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Pomezí 15
2. Semanín 14
3. D.Újezd,,B" 13
4. FC Jiskra 13
5. Tatenice 12
6. Sloupnice 10
7. Jablonné 10
8. Libchavy 9
9. Lanškroun,,B" 9
10. M.Třebová,,B" 6
11. Janov 5
12. Řetová 4
13. Žichlínek 3
14. Opatovec 3
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Prosetín 15
2. Lanškroun 15
3. Letohrad 15
4. Pardubičky 14
5. Libchavy 12
6. Litomyšl 11
7. Choceň 9
8. Jablonné 9
9. Hlinsko 7
10. Slatiňany 5
11. M.Třebová 5
12. Holice 4
13. Přelouč 4
14. Polička 1
„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain