Kategorie novinek
Muži 2018/19

Kategorie: Muži 2018/19
Počet položek: 28
· 15.06 Jablonné 5:2 Žichlínek(2:2)
· 02.06 Jablonné 4:1 Semanín(0:1)
· 25.05 Libchavy 1:4 Jablonné(1:2)
· 18.05 D.Újezd B 2:1pk Jablonné(0:1)
· 12.05 Jablonné 2:0 Sloupnice(1:0)
· 05.05 Pomezí 0:1 Jablonné(0:0)
· 28.04 Jablonné 1:3 FC Jiskra 2008(0:2)
· 20.04 M.Třebová,,B" 3:2p.k. Jablonné(0:1)
· 14.04 Jablonné 3:0 Řetová(1:0)
· 06.04 Opatovec 2:1 Jablonné(2:0)
· 31.03 Jablonné 3:1 Lanškroun,,B"(1:1)
· 24.03. Tatenice 1:0 Jablonné(0:0)
· 03.11 Žichlínek 2:3 Jablonné(2:3)
· 28.10 Jablonné 1:2 Janov(1:1)
· 20.10 Semanín 1:0 Jablonné(0:0)
· 14.10. Jablonné 2:0 Libchavy(1:0)
· 07.10 Jablonné 1:0 -D.Újezd,,B"(1:0)
· 30.09 Sloupnice 3:0 Jablonné(2:0)
· 23.09 Jablonné 1:4 Pomezí(0:2)
· 16.09 FC Jiskra 2:0 Jablonné(1:0)
· 09.09 Jablonné 2:0 M.Třebová,B(1:0)
· 02.09 Řetová1:0pk Jablonné
· 26.08 Jablonné 4:0 Opatovec(1:0)
· 25.08 Jablonné 7:6pk legendy 2000
· 19.08 Lanškroun B 1:2 Jablonné(1:0)
· 12.08 Jablonné 1:2 Tatenice(0:2)
· 28.07 Jablonné 0:11 M.Třebová(0:9)
· 20.7. předsezonní info
· Ukázat všechny kategorie
Následující zápasy
SampJablonné-Č.Heřmanice
Muži
11.08.16:00
SampJablonné-Prosetín
Dorost
11.08.13:30
Sampsezona ukončena
Starší žáci
15.06.11:45
SampJablonné-Jehnědí-
Mladší žáci
07.09. 09:.00
Sampsezona ukončena
Starší přípravka
16.06. 13:00
Sampsezona ukončena
Mladší přípravka
23.06. 09:00
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Pomezí 0
2. Sloupnice 0
3. Kunčina 0
4. Jablonné 0
5. D.Újezd,,B" 0
6. Letohrad,,B" 0
7. M.Třebová,,B" 0
8. Lanškroun,,B" 0
9. Opatovec 0
10. Libchavy 0
11. Březová 0
12. Žichlínek 0
13. Č.Heřmanice 0
14. Semanín 0
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Lanškroun 0
2. Ústí 0
3. H.Městec 0
4. Holice 0
5. Chrudim,,B" 0
6. Letohrad 0
7. Jablonné 0
8. M.Třebová 0
9. Pardubičky 0
10. Přelouč 0
11. Hlinsko
12. Polička 0
13. Litomyšl 0
14. Slaťinany 0
15. Choceň 0
16. Prosetín 0
17. Č.Třebová 0
18. Libchavy 0
„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain