Los soutěže - podzimní část 2017

12.08
17.00
Neděle
Jablonné-Tatenice
19.08
17.00
Neděle
Lanškroun B-Jablonné
odjezd 15.20
26.08
17.00
Neděle
Jablonné-Opatovec
02.09
16.00
Neděle
Řetová-Jablonné
odjezd 14.15
09.09
17.00
Neděle
Jablonné-M.Třebová B
16.09
16.30
Neděle
FC Jiskra 2008-Jablonné
odjezd 15.00
23.09
16.00
Neděle
Jablonné-Pomezí
30.09
15.30
Neděle
Sloupnice-Jablonné
odjezd 13.40
07.10
15.30
Neděle
Jablonné-D.Újezd B
14.10
15.00
Neděle
Jablonné-Libchavy
20.10
15.00
Sobota
Semanín-Jablonné
odjezd 13.15
28.10
14.00
Neděle
Jablonné-Janov
04.11
13.30
Neděle
Žichlínek-Jablonné
odjezd 12.00

12.08
14.30
Neděle
Jablonné-Slatiňany
18.08
10.15
Sobota
Pardubičky-Jablonné
odjezd 07.45
26.08
14.30
Neděle
Jablonné-Přelouč
01.09
14.30
Sobota
Choceň-Jablonné
odjezd 12.40
09.09
14.30
Neděle
Jablonné-M.Třebová
16.09
14.00
Neděle
Polička-Jablonné
odjezd 12.00
23.09
13.30
Neděle
Jablonné-Prosetín
30.09
12.30
Neděle
Lanškroun-Jablonné
odjezd 11.00
07.10
13.00
Neděle
Jablonné-Litomyšl
odjezd 13.15
14.10
12.30
Neděle
Jablonné-Libchavy
20.10
10.15
Sobota
Letohrad-Jablonné
odjezd 09.00
28.10
11.30
Neděle
Jablonné-Hlinsko
03.11
13.00
Sobota
Holice-Jablonné
odjezd 11.00

09.09
09.00
Neděle
Jablonné-Řetová
15.09
13.00
Sobota
Rudoltice-Jablonné
odjezd 11.50
23.09
09.00
Neděle
Jablonné-Sruby
30.09
14.00
Neděle
Vraclav-Jablonné
odjezd 12.25
07.10
09.00
Neděle
Jablonné-Tatenice
13.10
12.00
Sobota
Lanškroun B-Jablonné
odjezd 10.50
21.10
09.00
Neděle
Jablonné-Luková
28.10
10.00
Neděle
Brandýs-Jablonné
odjezd 8.40
04.11
09.00
Neděle
Jablonné-Semanín

09.09
10.00
Neděle
Dlouhoňovice-Jablonné
15.09
13.30
Sobota
Rybník-Jablonné
22.09
14.00
Sobota
Jablonné-Rokytnice
29.09
10.00
Sobota
Řetová-Jablonné
06.10
14.00
Sobota
Jablonné-Tatenice
13.10
10.30
Sobota
Jehnědí-Jablonné
20.10
14.00
Sobota
Jablonné-Verměřovice

08.09
09:00
sobota
starší - turnaj v Jablonném
mladší - turnaj v Tatenicích
15.09
09:00
sobota
starší - turnaj v D.Dobrouči
mladší - volno
22.09
09:00
sobota
starší - turnaj v Dlouhoňovicích
mladší - turnaj v Králíkách
29.09
09:00
sobota
starší - turnaj v Lukové
mladší - turnaj v Jablonném
06.10
09:00
sobota
starší - turnaj v D.Dobrouči
mladší - turnaj v Libchavách
13.10
09:00
sobota
starší - turnaj v Jablonném
mladší - turnaj v Lukové
20.10
09:00
sobota
starší - turnaj v Libchavách
mladší - turnaj v Rybníku

Následující zápasy
SampJablonné-Pomezí
Muži
23.09.16:00
SampJablonné-Prosetín
Dorost
23.09.13:30
SampJablonné-Sruby
Starší žáci
23.09.09:00
SampJablonné-Rokytnice-
Mladší žáci
22.09. 14.00
Sampturnaj Dlouhonovicích
Starší přípravka
22.09. 09:00
Sampturnaj v Králíkách
Mladší přípravka
22.09. 09:00
V měsíci ZÁŘÍ slaví narozeniny
Blahopřejeme!

Filip Faltus
Josef Greguš
Daniel Horský
Ondřej Kubíček
Roman Ponocný
Jan Schwarz
Marcel Tomek
Tereza Vaníčková
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Pomezí 15
2. Semanín 14
3. D.Újezd,,B" 13
4. FC Jiskra 13
5. Tatenice 12
6. Sloupnice 10
7. Jablonné 10
8. Libchavy 9
9. Lanškroun,,B" 9
10. M.Třebová,,B" 6
11. Janov 5
12. Řetová 4
13. Žichlínek 3
14. Opatovec 3
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Prosetín 15
2. Lanškroun 15
3. Letohrad 15
4. Pardubičky 14
5. Libchavy 12
6. Litomyšl 11
7. Choceň 9
8. Jablonné 9
9. Hlinsko 7
10. Slatiňany 5
11. M.Třebová 5
12. Holice 4
13. Přelouč 4
14. Polička 1
„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich