Los soutěže - podzimní část 2017

11.08
16.00
Neděle
Jablonné-Č.heřmanice
18.08
17.00
Neděle
Pomezí-Jablonné
odjezd
25.08
16.00
Neděle
Jablonné-Libchavy
01.09
16.00
Neděle
Jablonné-Kunčina
08.09
16.00
Neděle
Sloupnice-Jablonné
odjezd
15.09
16.30
Neděle
Jablonné-D.Újezd B
22.09
10.15
Neděle
Letohrad B--Jablonné
auta
29.09
15.30
Neděle
Jablonné-M.Třebová B
06.10
15.30
Neděle
Lanškroun B-Jablonné
odjezd
13.10
15.00
Neděle
Jablonné-Březová
19.10
15.00
Sobota
Semanín-Jablonné
odjezd
27.10
14.00
Neděle
Jablonné-Žichlínek
02.11
13.30
Sobota
Opatovec-Jablonné
odjezd

11.08
13.30
Neděle
Jablonné-Prosetín
14.08
17.30
Středa
Jablonné-Choceň
18.08
14.00
Neděle
Lanškroun-Jablonné
odjezd
25.08
13.30
Neděle
Jablonné-Libchavy
28.08
17.00
Středa
Č.Třebová-Jablonné
odjezd
01.09
13.30
Neděle
Jablonné-H.Městec
07.09
14.00
Sobota
Holice-Jablonné
odjezd
15.09
13.30
Neděle
Jablonné-Chrudim
21.09
14.30
Sobota
Letohrad-Jablonné
odjezd
29.09
13.00
Neděle
Jablonné-Ústí
05.10
10.15
Sobota
Pardubičky-Jablonné
odjezd
13.10
12.30
Neděle
Jablonné-M.Třebová
odjezd
20.10
12.45
Neděle
Přelouč-Jablonné
odjezd
27.10
11.30
Neděle
Jablonné-Hlinsko
03.11
11.00
Neděle
Polička-Jablonné
odjezd
09.11
13.00
Sobota
Jablonné-Litomyšl
16.11
10.30
Sobota
Slatiňany-Jablonné
odjezd

07.04
13.00
Neděle
Řetová-Jablonné
odjezd 11.40
14.04
09.00
Neděle
Jablonné-Rudoltice
27.04
10.00
Sobota
Sruby-Jablonné
odjezd 8.25
05.05
09.00
Neděle
Jablonné-Vraclav
11.05
16.00
Sobota
Tatenice-Jablonné
odjezd 14.45
19.05
09.00
Neděle
Jablonné-Lanškroun B
26.05
10.00
Neděle
Luková-Jablonné
odjezd 8.45
01.06
10.00
Sobota
Jablonné-volný los
08.05
09.30
Středa
Jablonné-Semanín

07.09
09.00
Sobota
Jablonné-Jehnědí
14.09
09.00
Sobota
Jablonné-D.Dobrouč
21.09
10.00
Sobota
Tatenice-Jablonné
28.09
09.00
Sobota
Jablonné-D.Čermná
05.10
10.00
Sobota
Rybník-Jablonné
12.10
09.00
Sobota
Jablonné-Semanín
19.10
10.00
Sobota
Žichlínek-Jablonné
26.10
09.00
Sobota
Jablonné-Sruby
02.11
10.00
Sobota
Dlouhonovice-Jablonné/center>

13.04
09:00
sobota
starší - turnaj v
mladší - volno
27.04
09:00
sobota
starší - turnaj v
mladší - turnaj v
04.05
09:00
sobota
starší - turnaj v
mladší - turnaj v
11.05
09:00
sobota
starší - turnaj v
mladší - turnaj v
18.05
09:00
sobota
starší - turnaj v
mladší - turnaj v
25.05
09:00
sobota
starší - turnaj v
mladší - turnaj v
01.06
09:00
sobota
starší - turnaj v
mladší - turnaj v

Následující zápasy
SampJablonné-Č.Heřmanice
Muži
11.08.16:00
SampJablonné-Prosetín
Dorost
11.08.13:30
Sampsezona ukončena
Starší žáci
15.06.11:45
SampJablonné-Jehnědí-
Mladší žáci
07.09. 09:.00
Sampsezona ukončena
Starší přípravka
16.06. 13:00
Sampsezona ukončena
Mladší přípravka
23.06. 09:00
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Pomezí 0
2. Sloupnice 0
3. Kunčina 0
4. Jablonné 0
5. D.Újezd,,B" 0
6. Letohrad,,B" 0
7. M.Třebová,,B" 0
8. Lanškroun,,B" 0
9. Opatovec 0
10. Libchavy 0
11. Březová 0
12. Žichlínek 0
13. Č.Heřmanice 0
14. Semanín 0
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Lanškroun 0
2. Ústí 0
3. H.Městec 0
4. Holice 0
5. Chrudim,,B" 0
6. Letohrad 0
7. Jablonné 0
8. M.Třebová 0
9. Pardubičky 0
10. Přelouč 0
11. Hlinsko
12. Polička 0
13. Litomyšl 0
14. Slaťinany 0
15. Choceň 0
16. Prosetín 0
17. Č.Třebová 0
18. Libchavy 0
„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich