Los soutěže - podzimní část 2020

13.03
14.30
Sobota
Kunčina-Jablonné
odjezd 12.20 odloženo
20.03
17.00
Sobota
Libchavy-Jablonné
odjezd 15.10 UMT Choceň odloženo
28.03
15.00
Neděle
Jablonné-M.Třebová B
odloženo
04.04
16.00
Neděle
Jablonné-Pomezí
10.04
16.00
Sobota
Březová-Jablonné
odjezd 13.50
18.04
16.00
Neděle
Jablonné-Bystré
25.04
16.30
Neděle
Žichlínek-Jablonné
odjezd 15.00
02.05
16.00
Neděle
Jablonné-Sloupnice
08.05
16.00
Sobota
Semanín-Jablonné
odjezd 14.15
16.05
16.00
Neděle
Jablonné-D.Újezd B
23.05
16.00
Neděle
Opatovec-Jablonné
odjezd 15.15
30.05
16.00
Neděle
Jablonné-Č.Heřmanice
06.06
17.00
Neděle
Lanškroun B-Jablonné
odjezd 15.30
13.06
16.00
Neděle
Jablonné-Kunčina
20.06
17.00
Neděle
Jablonné-Libchavy
26.06
17.00
Sobota
M.Třebová B-Jablonné
odjezd 15.00

13.03
14.00
Sobota
Č.Třebová-Jablonné
odjezd odloženo
20.03
14.30
Sobota
Libchavy-Jablonné
odjezd UMT Choceň odloženo
28.03
12.15
Neděle
Jablonné-Slatinany
odloženo
03.04
13.30
Sobota
M.Třebová-Jablonné
odjezd
11.04
13.15
Neděle
Jablonné-Přelouč
18.04
13.15
Neděle
Jablonné-V.Mýto
25.04
13.30
Neděle
Lanškroun-Jablonné
odjezd
02.05
13.15
Neděle
Jablonné-Holice
05.05
17.30
Středa
Jablonné-Libchavy
09.05
10.15
Neděle
Letohrad-Jablonné
odjezd
16.05
13.15
Neděle
Jablonné-Ústí
21.05
18.00
Pátek
Slatinany-Jablonné
odjezd
23.05
14.00
Neděle
Choceň-Jablonné
odjezd
30.05
13.15
Neděle
Jablonné-Prosetín
04.06
17.30
Pátek
Jablonné-M.Třebová
05.06
10.15
Sobota
Pardubičky-Jablonné
odjezd
13.06
13.15
Neděle
Jablonné-Hlinsko
18.06
18.00
Pátek
Přelouč-Jablonné
odjezd
20.06
14.00
Neděle
Polička-Jablonné
odjezd
26.06
13.15
Neděle
Jablonné-Č.Třebová

20.03
10.00
Sobota
Jablonné-Tatenice
odloženo
27.03
10.00
Sobota
Jablonné-Žichlínek
odloženo
04.04
10.00
Neděle
Dlouhonovice-Jablonné
odjezd 8.45
10.04
10.00
Sobota
D.Čermná-Jablonné
auta
24.04
10.00
Sobota
Tatenice-Jablonné
odjezd 8.35
01.05
1O.00
Sobota
Žichlínek-Jablonné
odjezd 8.45
08.05
10.00
Sobota
Jablonné-Dlouhoňovice
15.05
10.00
Sobota
Jablonné-D.Čermná
29.05
10.00
Sobota
Jablonné-Tatenice
05.06
10.00
Sobota
Jablonné-Žichlínek
13.06
10.00
Sobota
Dlouhoňovice-Jablonné
odjezd 8.45

13.03
10.00
Sobota
Č.Třebová-Jablonné
odjezd odloženo
21.03
09.00
Neděle
Jablonné-Řetová
odloženo
28.03
1O.00
Neděle
Rokytnice-Jablonné
odjezd odloženo
11.04
09.00
Neděle
Jablonné-D.Dobrouč
18.04
09.00
Neděle
Jablonné-Jehnědí
24.04
10.00
Sobota
Žichlínek-Jablonné
odjezd
02.05
09.00
Neděle
Jablonné-Sruby
08.05
10.00
Sobota
Rybník-Jablonné
odjezd
16.05
09.00
Neděle
Jablonné-Ústí
30.05
09.00
Neděle
Jablonné-Č.Třebová
06.06
10.00
Neděle
Řetová-Jablonné
odjezd
13.06
09.00
Neděle
Jablonné-Rokytnice
26.06
09.00
Sobota
D.Dobrouč-Jablonné

12.09
09:00
sobota
starší - turnaj v Králíkách
19.09
09:00
sobota
starší - turnaj v Verměřovicích
27.09
09:00
neděle/center>
starší - turnaj v Tatenici
03.10
09:00
sobota
starší - turnaj v Jablonném
10.10
09:00
neděle
starší - turnaj v volno
17.10
09:00
sobota
starší - turnaj ve Verměřovicích
24.10
09:00
sobota
starší - turnaj v Rybníku

Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Jablonné 23
2. Č.Heřmanice 22
3. Libchavy 19
4. Opatovec 19
5. Březová 19
6. Bystré 16
7. Semanín 16
8. Kunčina 16
9. M.Třebová,,B" 14
10. Sloupnice 14
11. D.Újezd,,B" 9
12. Lanškroun,,B" 8
13. Pomezí­ 8
14. Žichlínek 4
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. V.Mýto 25
2. Lanškroun 24
3. Č.Třebová 20
4. Slatinany 20
5. Pardubičky 20
6. M.Třebová 19
7. Choceň 17
8. Prosetín 17
9. Ústí 16
10. Přelouč 15
11. Hlinsko 11
12. Polička 8
13. Holice 8
14. Jablonné 8
15. Libchavy 4
16. Letohrad 3
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat